O nás - školení BOZP online - Traiva BOZP a PO

Přejít na obsah
My jsme...
odborná firma poskytující služby bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, i v běžném životě již více než 20 let. Náš tým je složen z odborníků mnoha oborů. Vyvíjíme software, vyrábíme inovativní výrobky pro bezpečnost.  

Naše práce je pro nás také posláním, a od toho se odvíjí náš přístup k zákazníkům i ceny. Bezpečnost zákazníků je naší nejvyšší prioritou.
Traiva s.r.o.

Poskytujeme odborné poradenství a služby bezpečnosti a ochrany zdraví při práci i v běžném životě již více než 20 let. Náš tým je složen z odborníků mnoha oborů. Jsme vyspělou technologickou firmou, vyvíjíme vlastní software, vyrábíme inovativní výrobky pro bezpečnost.
Disponujeme vlastními robustními zabezpečenými servery,máme studio s digitálním snímáním pohybů Real illusion 3D Neuron Mocap a 3D kamery. Náš tým nejen vyrábí animace, vyvíjí software, ale je kdykoli připraven Vám poradit, pomoci ve všech otázkách BOZP a PO.
Sofistikovaná výroba ve vlastních prostorech s digitálně řízenými stroji je schopna dodat širokou škálu kvalitních produktů. Prodáváme více než 10.000 výrobků pro bezpečnost na našem e-shopu a v kamenné prodejně.
Naše práce je pro nás posláním a od toho se odvíjí náš individuální přístup k zákazníkům. Vaše bezpečnost je naší nejvyšší prioritou.

Doplnění kurzů o speciální rizika

Na základě konzultace a analýzy rizik ve vaší organizaci provedené našimi, nebo externími odborníky můžeme kurzy doplnit o další speciální témata nebo vytvořit celý kurz na zakázku.

Jak vlastně probíhá vyroba 3D animovaných příběhů pro Safetutor?
Snímání pohybů
Vložení do prostředí
Animace a úpravy
Dabing
Na pohled jednoduché. Vyžaduje ale odbornost a tisíce hodin práce, než vznikne tento výsledek:Zakázkové 3D realistické animace
Vyrábíme animace na zakázku, nejen z oboru BOZP. Nové technologie nám umožňují nabídnout zcela nečekané ceny. Naši zákazníci jsou převapeni, jaké ceny dokážeme nabídnout. Neváhejte nás kontaktovat se svými projekty.
Efektivní školení BOZP
Kontakt
Traiva s.r.o., Pohraniční 104, Ostrava
Prodejna: Pohraníční 2911/13b, Ostrava
IČ: 25380141  Tel.  software: 739 633 471
Návrat na obsah